Koşullar ve Şartlar

İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME
Gunessaat.com’dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde anlaşmalı olduğumuz kargolar veya teslim aldığınız kargo ile karşı ödemeli olarak Feritpaşa Mahallesi Mürşitpınar Sokak 5/B SELÇUKLU / KONYA adresine göndermeniz yeterli olacaktır .Ancak anlaşmamız olmayan diğer kargo firmalarıyla gönderilen ürünlerin kargo ücreti göndericiye aittir. 14 günü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul edilmemektedir. İade süresi dolan faturasız, etiketsiz, yıkanmış, kullanılmış tekrar satılabilir özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecek, tarafınıza karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. İadeniz gunessaat.com ‘un ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra tarafınıza dönüş yapılarak süreç başlayacaktır. İadeniz onaylandığında ürün tutarı, irtibat telefon numaranızdan sizlere ulaşıldığı takdirde en geç 3-7 iş günü içerisinde iade edilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve gunessaat.com’un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürünlerinize ait ürün tutarının tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli olarak kredi kartınıza ödenecektir. Ulaşılamayan irtibat telefon numaralarından kaynaklı gecikmelerden gunessaat.com sorumluluk kabul etmemektedir. Ayrıntılı bilgi için 0332 236 28 28 Müşteri Destek Hizmetlerini Arayabilir veya Destek Bölümünden E-mail ile Bilgi Talep Edebilirsiniz.


HANGİ ÜRÜNLER İADE EDİLEMEZ?
Kullanılan hiç bir ürünün iadesi kabul edilmemektedir.


KUSURLU ÜRÜN İADELERİ
Gunessaat.com’ dan kaynaklanan, yanlış ürün ve yanlış renk v.b gönderimleri kullanmadan satılabilir özelliğini kaybetmeden ürünün tarafınıza teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisin de tozlu.com Müşteri Hizmetleri 0332 236 28 28 ile temasa geçerek , kargo ücreti ödemeden iade yapabilirsiniz .Bu sürenin dışın da herhangi bir şekil de ürünlerinizin iade ve değişimi yapılamamaktadır. Ürün iadelerinde sadece ürünlerin tamamı kusurluysa ücret iadesi ve ödenen kargo bedeli geri ödenmektedir. Bunun dışında beğenmeme, cayma hakkını kullanması durumunda sadece ürün bedeli iade edilir.


İADE VE DEĞİŞİM SÜRESİ KAÇ GÜNDÜR?
Tüketici Kanunun da yer alan Sebep Göstermeden Cayma hakkı sadece ürünü teslim aldığınız günü takip eden ilk 14 günü içermektedir. Üründe ki herhangi bir kusurdan dolayı iade etmek istediğiniz de ise bu süre 30 güne dek uzamaktadır. İade ve değişim amaçlı ürün gönderimi yapılırken MNG Kargo firmasıyla ücretsiz gönderim yapabilirsiniz. Anlaşmamız olmayan kargo firmalarıyla gönderilen iadenin kargo ücreti göndericiye aittir.


DEĞİŞİM İŞLEMLERİ NASIL GERÇEKLEŞİR?
İadeniz gunessaat.com ilgili birimlerine ulaştığında, tarafınıza dönüş yapılarak iade tutarınız gunessaat.com hesabınıza yüklenerek işleminiz gerçekleştirilmektedir.


Bu internet sitesi gunessaat.com 'nun kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. gunessaat.com , bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.
gunessaat.com bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, gunessaat.com markası ve diğer markaları, alan adları, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. gunessaat.com 'un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.
gunessaat.com , dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.